Ranking TOP 5 najstraszniejszych horrorów w 2022 r

Kto z was nie słyszał o deklaracji różnych owych osób o niechęci do filmowych gatunków horrorów? Rzeczywiście, w pierwszym odruchu można zacząć się zastanawiać, co można wynieść z owego kina, które ma na celu przede wszystkim wywołanie u danego odbiorcy strachu niepokoju i lęku? Jednak niewiele osób wie, że za sprawą tego, że owe horrory posiadają mnóstwo podgatunków, gdzie każdy z nich, chociaż zapewnia się pewną dawką dreszczyku, może dać to odbiorcy o wiele więcej bardzo różnorodnych wrażeń.

A teraz podam Ci najlepsze i najstraszniejsze horrory na rok 2022. Ów ranking posiada pięć miejsc, które jednak warto obejrzeć, jeżeli lubisz oglądać gatunki horrorów.

Miejsce 5. Horror „Uciekaj” reżyserem owego filmu jest Jordan Peele.

Piątek miejsce w tym zestawieniu bezdyskusyjnie należy się owej wspaniałej i dobrej produkcji Jordana Peele „Uciekaj”. Ów horror, prócz spełnienia swojego podstawowej roli kina grozy, daje też dość brutalny i dla wielu otwierający oczy przekaz również społeczny.

Miejsce 4. Co widać i słychać nie wszystko jest, takie jak się wydaje.

Czwarte miejsce w tym owym zestawieniu należy przedstawić owej dobrej produkcji filmu „Co widać i słychać” twórcy sprawnie budują gęstą i mocno mroczną atmosferę, a intryga na tle owego odnogu, że niemal do samego końca nie jesteśmy w stanie odkreślić co tak naprawdę dzieje się na ekranie.

Miejsce 3. Son wszystko dla dziecka.

Trzecie miejsce w tym owym i naszym zestawieniu należy się dobrej i przerażającej produkcji, jaką jest „Son” Motywowana instynktem macierzyńskim kobieta jest w stanie posunąć się do naprawdę okropnych czynów, by ratować swoje dziecko. Film trzyma cały czas w mrocznym napięciu.

Miejsce 2. Droga bez powrotu.

No i dochodzimy do miejsca drugiego i nie mogło tutaj zabraknąć filmu pod tytułem „Droga bez powrotu” pomimo tych wszystkich i różnych ostrzeżeń, by trzymali się cały czas ścieżki, owi turyści zbaczają z trasy i trafiają na teren zamieszkały przez owego izolującego się od setek lat społeczność.

Miejsce 1. Obecność 3: na rozkaz diabła

Miejsce pierwsze, na którym nie mogło się obyć bez najbardziej przerażającego i strasznego horroru w tym roku, jakim jest „Obecność 3 na rozkaz diabła” Znanej już z wcześniejszych serii, w której mamy znów okazję śledzić walkę z demonicznymi siłami zła.